مارکوس سنا، ستاره باشگاه ویارئال که تجربه بازی در تیم ملی اسپانیا را نیز در کارنامه اش می بیند به آفریقای جنوبی سفر کرده تا با پیوستن به رختکن تیم دل بوسکه، حمایت خود را از هم تیمی های سابقش درآستانه دیدار فینال رقابتهای جام جهانی نشان دهد. او به مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا و هم تیمی هایش خبر داده که با هواپیمایی از ریودوژانیرو به ژوهانسبورگ سفر می کند تا فینال جام جهانی را از سکوهای ورزشگاه ساکرسیتی دنبال کند.

این ستاره برزیلی الاصل یکی از مهره های کلیدی ماتادورها دررقابتهای یورو2008 و دیدارهای مقدماتی جام جهانی بود و تمام دیدارهای رقابتهای جام جهانی را بادقت دنبال کرده و در تمام این مدت با خوان کاپدویلا،هم تیمی اش در باشگاه ویارئال که در اردوی ماتادورها حاضر است، در تماس بوده است.

او از یک سال پیش درآفریقای جنوبی، پروژه ای خیریه را دنبال می کند و در این کشور مدرسه ای را برای کودکان نیازمند احداث کرده و  در این سفر پروژه خیریه اش را نیز دنبال می کند. لازم به ذکر است که بازیکنانی همچون سانتی کاسورلا و دانیل گوئیسا نیز ممکن است به آفریقای جنوبی سفر کنند تا در مهمترین دیدار تاریخ فوتبال اسپانیا به حمایت از قرمزپوشان بپردازند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 18 تیر 1389    | توسط: کامران و حسین    |    |
نظرات()