جیان‌لوییجی بوفون، دروازه‌بان ایتالیا با وجود مشکل دیسک کمر، در آفریقای جنوبی خواهد ماند اما خبر بد این است که مشخص نیست او چه زمانی بهبود یابد. انریکو کاستلاچی، پزشک تیم گفته اگر اوضاع او بهبود نیابد باید زیر تیغ جراحان برود.

تیم پزشکی زمان دقیقی برای بهبودی او ارائه نکرده‌اند و شاید او نتواند برای ایتالیا بازی کند. آسیب‌دیدگی او ممکن است چند روز، چند هفته یا حتی چند ماه طول بکشد. کاستلاچی می‌گوید: «او دچار مشکل دیسک کمر شده. اوضاع را به یوونتوس اطلاع داده‌ایم. نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که او چطور یا چه زمانی بهبود می‌یابد. زمان بهبود او کوتاه نیست و هیچ کسی نمی‌تواند آن را پیش‌بینی کند. باید با تشخیص به پیش برویم و ببینیم او چطور واکنش نشان می‌دهد. تنها هر روز می‌توانیم بگوییم که اوضاعش بهتر شده یا نه. البته مشکل او جدید نیست و مربوط به گذشته است، اما عود کرده و بازگشته. او در آفریقای جنوبی خواهد ماند.»

او درباره جراحی بوفون می‌گوید: «احتمال کمی وجود دارد که او بهبود یابد، اما اگر نشد جراحی هم راه حلی است. نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم تا او بهبود یابد. می‌خواهیم هم به عنوان یک انسان و هم به عنوان بازیکنی حرفه‌ای حالش بهتر شود.»

در غیاب بوفون، فدریکو مارکتی در دروازه ایتالیا قرار می‌گیرد

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 خرداد 1389    | توسط: کامران و حسین    |    |
نظرات()