در دیدار دوشنبه شب تیمهای ایتالیا و پاراگوئه و در حالی که همه منتظر آغاز نیمه دوم بازی بودند، تماشای تصاویر گرم کردن فدریکو مارکتی، دروازه بان ذخیره تیم ملی ایتالیا، همگان را شوکه کرد.

این در حالی بود که جی جی بوفون نیمه اول این دیدار را بدون مشکل به پایان برده بود و حتی در پایان دیدار نیز خبر خاصی در مورد شرایط او شنیده نشد و همین موضوع سبب نگرانی هواداران ایتالیایی را فراهم آورده است.

در پایان این دیدار، جی جی بوفون وارد میکسد زون شد و در صحبتهایی اعلام کرد که از ناحیه پا احساس ناراحتی می کرده و فکر می کند که به دیدار بعدی تیمش خواهدرسید. به نظر می رسد که مشکل بوفون، مشکلی عضلانی در ران یا ساق پایش بوده است

بوفون در وارم آپ "گرم کردن قبل از بازی" متوجه این مشکل شد و طبق گفته خبرنگاران، در بین دو نیمه به او توصیه کرده تا به دلیل مشکلی که ممکن است گریبانگیر عصب سیاتیکش شود زمین مسابقه را ترک کند.

انریکو کاستلاسی،یکی از اعضای کادر پزشکی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که روز سه شنبه آزمایشهای دقیق تری برروی بوفون انجام خواهد شد و ممکن است بوفون شانس حضور در دومین دیدار تیمش را از دست بدهد ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1389    | توسط: کامران و حسین    |    |
نظرات()