پارک جی‌سونگ، کاپیتان کره جنوبی می‌خواهد تیمش در بازی مقابل آرژانتین شگفتی بزرگی را رقم بزند. هافبک 29 ساله منچستر یونایتد در جریان پیروزی آسان مردان هوه یونگ مو مقابل یونان یک گل زد تا تیمش دو بر صفر پیروز شود و آماده دیدار با مردان دیه‌گو مارادونا باشد که نیجریه را یک بر صفر برد.

پارک می‌گوید: «آرژانتین بی‌تردید قوی‌ترین تیم گروه ماست و همه می‌گویند آنها می‌توانند به فینال برسند. آنها بازیکنان بین‌المللی برجسته‌ای دارند. قبل از جام جهانی، ما با اسپانیا دیداری دوستانه داشتیم و در هنگام آن بازی به آرژانتین فکر می‌کردیم. البته تفاوت زیادی بین دو تیم هست، اما در این جام جهانی ممکن است اتفاقات غیرمنتظره‌ای بیفتد و این همان چیزی است که قصد انجامش را داریم.»

هوه جونگ مو که اولین مربی کره‌ای است که تیم ملی کره را به پیروزی در جام جهانی می‌رساند گفت: «اولین بازی در هر تورنمنتی دشوار است، اما بازیکنان من بسیار عالی بودند و از آنها ممنونم. اما ما تازه آغاز کرده‌ایم و هنوز بازی‌های بیشتری داریم که باید انجام دهیم و باید برای آنها نیز آماده شویم.»

اوتو رهاگل، مربی یونان هم گفت تیمش بهترین تیم مسابقه نبود: «در چند موقعیت در نزدیکی‌های انتهای بازی بداقبال بودیم، اما کره جنوبی در هر حال شایسته پیروزی بود.»

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 خرداد 1389    | توسط: کامران و حسین    |    |
نظرات()